Gemaxum - Budownictwo i wyposażenie wnętrz

Informacje i porady

Szafa na wymiar – dopasowana to Twoich potrzeb

Nie potrafisz znaleźć żadnej szafy, która spełnia Twoje wymagania w stu procentach? W takim przypadku warto pomyśleć o jej zamówieniu na wymiar!

Dzisiaj dużym powodzeniem cieszą się nie tylko kuchnie na wymiar, ale również innego rodzaju meble, które produkowane są na indywidualne zamówienie. Warsztat stolarski może wtedy dopasować je indywidualnie do oczekiwań swojego klienta, aby gotowy mebel był nie tylko atrakcyjny pod kątem wizualnym, ale także funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu.

Na wymiar można wykonać obecnie każdy rodzaj mebla – wszystko zależne jest już od oczekiwań i inwencji klienta. Skupmy się jednak na jednym typie zabudowy, a mianowicie na szafach na wymiar. To perfekcyjny wybór dla każdego, kto oczkuje indywidualnego dopasowania!

Pasująca do każdej przestrzeni

Przede wszystkim szafa wykonana na wymiar może być dopasowana do każdej przestrzeni – nawet tej wąskiej i nieustawnej. To duża zaleta, ponieważ znalezienie gotowej szafy o odpowiednich wymiarach może być wtedy praktycznie niemożliwe. Firma stolarska może wtedy wykonać szafę, która wykorzysta każdy wolny skrawek przestrzeni w sposób funkcjonalny.

Wygląd w Twoim stylu

Warto także wskazać, że szafę na wymiar można zamówić także ze wskazaniem odpowiednich materiałów. Szeroki wybór kolorów i wykończeń, na przykład lustra, szkło z nadrukami, drewniane żaluzje powodują, że możemy znaleźć szafę dopasowaną do każdej przestrzeni niezależnie od jej stylu.

Praktyczne wyposażenie wewnątrz

Chcesz, aby szafa służyła tylko do przechowywania odzieży? A może także innych przedmiotów? Możesz samodzielnie zaprojektować jej wnętrze, aby zmieściło się w nim wszystko, co tylko zechcesz.

Do wyboru są różne półki, szuflady, drążki, pojemniki takie jak kosze. Uzupełnieniem może być też oświetlenie LED uruchamiane po otwarciu szafy. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do wszystkich jej zakamarków.

Wybierz już teraz szafy na wymiar  tanio i złóż swoje zamówienie. Adresy firm zajmujących się produkcją szaf na zamówienie można znaleźć już teraz przez internet.