Gemaxum - Budownictwo i wyposażenie wnętrz

Informacje i porady

Torby foliowe z projektem graficznym

Zwykła reklamówka z nadrukiem na dużą moc – dzięki niej firma może wspierać prowadzone przez siebie działania marketingowe i budować swój profesjonalny wizerunek. Obecnie torby foliowe tego rodzaju można zamówić także przez internet!

Torebki foliowe, czyli reklamówki czy foliówki są wykorzystywane każdego dnia do pakowania zakupów w sklepach. Oprócz swojej praktycznej funkcji, czyli przechowywania przedmiotów, są również traktowane jako skuteczna metoda promocji oraz i kreowania wizerunku firmy.

Dzisiaj torby foliowe tego rodzaju można zakupić bez problemów bezpośrednio u producenta – także całkowicie przez internet.

Jakie reklamówki można zamówić on-line?

Aktualnie w internecie przedsiębiorcy mogą zamówić wiele różnych materiałów reklamowych, w tym również różne torby foliowe z personalizowanymi nadrukami. Są one popularnym zakupem nawet w mniejszych firmach, ponieważ wyróżniają się wysoką skutecznością marketingową oraz mają naprawdę przystępne ceny. Za 500 sztuk reklamówek z nadrukiem zapłacimy od około 120 do 400 złotych w zależności od ich wielkości.

Teraz można zakupić je także przez internet – bez potrzeby wychodzenia z siedziby firmy. Przede wszystkim musimy wybrać godnego zaufania producenta, który będzie w stanie wykonać dla nas reklamówki dobrej jakości i w przystępnej cenie.

Warto także zwrócić uwagę na kwestię projektu graficznego. Jeśli nim nie dysponujemy, najlepiej wybrać producenta, który może wykonać go dla nas w cenie zamówienia.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie torebek foliowych on-line jest podobne do zamówienia innych produktów przez internet. Wybieramy odpowiedni rodzaj produktu, a także określamy jego parametry, a potem opłacamy zamówienie. Czas jego realizacji to na ogół kilka dni. Potem reklamówki dochodzą na wskazany adres jako paczka kurierska albo pocztowa.

Jeśli chcemy zdecydować się na zamówienie reklamówek z projektem graficznym, projekt ten otrzymamy również do zatwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji. W razie jakichkolwiek uwag możemy także wprowadzić do niego poprawki.