Gemaxum - Budownictwo i wyposażenie wnętrz

Informacje i porady

Outlety artykułów gospodarstwa domowego coraz bardziej popularne

Kompleksowe wyposażenie całego domu w niezbędne AGD wiąże się ze sporym wydatkiem. Właśnie dlatego coraz więcej Polaków w poszukiwaniu oszczędności zagląda do outletów artykułów gospodarstwa domowego.

Outlety to sklepy oferujące produkty w niskich, wyprzedażowych cenach. Chociaż najczęściej kojarzymy je ze sprzedażą odzieży, to jednak w outletach możemy kupić także szereg innych produktów, na przykład artykuły gospodarstwa domowego.

W Polsce outlety AGD cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ to doskonała szansa, aby kupić dobry sprzęt w jeszcze niższej cenie. Co dokładnie mogą zaoferować nam outlety AGD? Dlaczego proponowane przez nie ceny są tak niskie? Sprawdź teraz!

Co można kupić w outlecie AGD?

Outlety artykułów gospodarstwa domowego oferują swoim klientom szereg różnych produktów wielu marek, w tym także marek premium.

Sprzedawane w outletach AGD sprzęty można podzielić na dwie główne kategorie, a mianowicie małe AGD oraz duże AGD. Do tej pierwszej kategorii zaliczają się sprzęty takie jak odkurzacze, roboty kuchenne czy też ekspresy do kawy, natomiast do drugiej lodówki, kuchenki, piekarniki, okapy czy zmywarki

Wobec tego outlet artykułów gospodarstwa domowego może zaproponować swoim klientom niemalże wszystko, co potrzebne jest w domu!

Dlaczego ceny w outletach AGD są tak niskie?

Outlet AGD może zaoferować swoim klientom produkty w cenach nawet o ponad 50 proc. niższych niż ceny wyjściowe. Co wpływa na tak duże obniżki?

W outletach możemy zakupić określonych typów artykuły, które przeceniane są ze względu na swoje pochodzenie albo też stan techniczny. W większości przypadków są to artykuły nowe.

Artykuły gospodarstwa domowego w outletach pochodzą z:

  • końcówek serii producentów
  • likwidacji hurtowni i sklepów
  • ekspozycji sklepowych
  • prezentacji
  • zwrotów od klientów

Przed wystawieniem na sprzedaż artykuły są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym. Dodatkowo, klienci mogą otrzymać na nie gwarancję lub rękojmię, dlatego w razie pojawienia się usterek można liczyć na pomoc.